Ładne i dobrze funkcjonujące nowe mieszkanie, dobra opcja na narty na nartach, trzeba trochę przejść, żeby zjechać na narty, ale jest w porządku, a kiedy już znajdziesz drogę do domu, jedziesz aż do drzwi
Słodka i miła para gospodarzy
Mieszkanie na pierwszym piętrze nie ma największej powierzchni mieszkalnej, ale sprawdza się naprawdę dobrze