Szép és jól működő új lakás, jó lehetőség a ski in ski outhoz, sétálni kell egy kicsit a kiránduláshoz, de nem baj, és ha megtaláltad a hazafelé vezető utat, akkor autóval egészen az ajtóig
Kedves és kedves vendéglátó pár
Az első emeleti lakás nem a legnagyobb lakótérrel rendelkezik, de nagyon jól működik